BİZ KİMİZ?

Tendar Partners, sağlık sektöründe uluslararası anlaşma yapmayı kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir aile şirketidir. Küresel iş stratejisi, iş yönetimi ve pazarlama alanındaki uzmanlığa sahip olan şirket, küresel ürünlerin alıcılarını ve satıcılarını birbirine bağlamak için sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Her iki tarafın da yararına olan sorunsuz işlemlerle güvenilir bir şekilde ithalatçıları ve ihracatçıları biraraya getirmek.

VİZYONUMUZ

Dünya çapında en kaliteli alıcıları ve tedarikçileri eşleştirmek için özel bir etik ve dürüstlük modelinden yararlanarak en iyi çıkarlarınızı göz önünde bulundurarak liderlik etmek.

GELECEKTE BİZ

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için lütfen ileitşime geçin.

HİZMETLERİMİZ

İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Küresel iş hacmi, özellikle uluslararası ticaret ortamı sürekli değiştiğinde korkutucu olabilir.

Fakat küresel genişlemeye yönelik insan odaklı yaklaşımımız, yalnızca zorluklar ortaya çıktığında soruları yanıtlamanın ötesine geçen destek sunarak uluslararası bir iş gücünü yönetmenize yardımcı olur. Çalışanlarınızı her zaman destekleyen ve sizi, işinizi ve uzun vadeli hedeflerinizi gerçekten anlayan hızlı, stratejik ve güvenilir uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Bu, uluslararası işletme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir çözümden daha fazlasıdır.

Tendar Partners, LLC.

...
Danışmanlık Hizmetleri

Rehberliğe ihtiyaç duyan veya sadece nereden başlayacaklarını bilmesi gereken işletmeler için sanal ihracat-ithalat danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Daha Fazlası
...
İthalat-İhracat Hizmetleri

Alıcıları yerel ve uluslararası tedarikçilerle buluşturarak başarılı ticari işlemlere olanak sağlıyoruz.

Daha Fazlası
...
Diğer Hizmetler

Bizimle iletişime geçebilir ve diğer hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazlası